Ventilatsioon Šveitsi tipptootjalt Zehnder

Töökindel ventilatsioon on oluline kõigis tänapäevastes eluhoonetes. Õigesti ehitatud, projekteeritud ja seadistatud ventilatsioonisüsteem tagab tervisliku ja mugava sisekliima ning väldib liigniiskuse teket.

Kõikide Saksa tootja Zehnder Group ventilatsiooniseadmete ühiseks omaduseks on rõhutatud energiaefektiivsus ja töökindlus. Zehnder ventilatsiooniseadmetes on kasutusel parima soojustagastusega vastuvoolu plaatsoojusvahetid ja energiasäästlikud EC ventilaatorid.

Tootevalik ulatub ruumipõhistest ventilatsiooniseadmetest kuni kortermajade/ärihoonete lahendusteni (Zehnder Caladair sari).
Valikus on ka passiivmaja ventilatsiooniseadmete etalonina tuntud Zehnder Group tütarkaubamärgi PAUL ventilatsiooniseadmed.

Zehnderi ventilatsioonisüsteemiga käivad koos ka valikulised innovaatilised lisalahendused nagu niiskustagastusega soojusvahetid, pinnasoojusvahetid passiivseks õhu eelkütteks ja suviseks jahutuseks, kompaktsed ilma välisosata aktiivjahutusmoodulid ning erinevad väliste andurite ja nutilahendustega juhtimisvõimalused.