fbpx

  Registreeru seminarile

  Zehnder originaalfiltrid – parem tervis ja sisekliima!

  Siseruumides olevad peened osakesed ohustavad teie tervist. Tahkete osakeste keskkonnareostus on aastaid olnud arutelu teema number üks. Neil on negatiivne mõju ka siseruumides: allergiate, astma ja muude terviseprobleemide oht suureneb, kui kodudes on suur peenosakeste kontsentratsioon. Kevadperioodil on oluline pöörata tähelepanu sisekliimale, kuna õide puhkevad taimed, mis võivad mõjutada meie tervist.

  Kas teadsite, et me hingame päevas sisse 15 kg õhku?

  Õhus suurte peenosakeste kontsentratsioon, näiteks õietolm, eosed või tahm mõjutavad kahjulikult keha tervist. Väga väikesed osakesed satuvad meie hingamisteedesse ja vereringesse. Pärast sissehingamist võivad need mõjutada meie und, keskendumist ja meie üldist tulemuslikkust. Meie originaalfiltritega väheneb ebatervislike osakeste hulk teie kodus.

  Teie tervise huvides on oluline kvaliteetne ventilatsioonisüsteem ja Zehnder originaalfiltrid.

  
  
  
  

  Uuenduslik tehnoloogia, mis äratab usaldust

  Tolm, õietolm ja tahm, mis satuvad eluruumidesse avatud akende kaudu, on mõned peamised tahkete osakeste allikad. Just siin tuleb appi Zehnderi ventilatsioonisüsteem: need filtreerivad õhust tõhusalt peenosakesed, õietolmu jms ja loovad tervisliku sisekliima. Nautige tervislikku sisekliimat originaalfiltrite abil, mis kestavad tavapärastest filtritest kauem. Meie filtrid ei ole mitte ainult oluliselt vaiksemad, vaid säästavad ka rohkem energiat ja teie raha.

  Maikuus on teil võimalik saada Zehnderi originaalfiltrid meie koostööpartneritelt kuni 40% soodsamalt! Vaata siia! 

   

   

  Zehnder originaalfiltrid
  Link
  Värske õhk Zehnderi originaalfiltritega
  Link
  Viiruste suhtes ohutud membraanid Zehnder entalpia soojusvahetites
  Link
  Oleme siin, et aidata.

  Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.