fbpx

Zehnderi sertifitseeritud partnerid

Meie sertifitseeritud partnerid on oma ala eksperdid, kes on läbinud põhjaliku Zehnderi koolituse ning omavad pikaajalist kogemust meie ventilatsioonisüsteemide paigaldamisel. Tegemist on meie poolt tunnustatud usaldusväärsete ettevõtetega, kes on valmis teid abistama alates ventilatsioonilahenduse väljatöötamisest kuni paigalduse ja järeltoeni välja ning saavad Zehnderi terviksüsteemi paigaldamisel pakkuda teile 5-aastast lisagarantiid.

Tutvuge meie sertifitseeritud partneritega allpool ning võtke nendega julgelt ühendust.

Kodusoojaks.ee / Samtec OÜ
Angerja tee 38, Hüüru küla, 76911 Saue vald, Harjumaa
+372 608 0080
info@samtec.ee
www.kodusoojaks.ee

Tegevuspiirkond: üle Eesti

Kodusoojaks.ee pakub ventilatsioonilahendusi alates klassikalistest õhuvahetusseadmetest kuni passiivmaja sertifikaadi ja niiskustagastusega seadmeteni. Lisaks õhuvahetusele pakume ventilatsioonisüsteemidele jahutuse lahendusi nii maaringilt kui sissepuhkel külmaringilt. Meie eesmärgiks on luua lahendusi mugava, tervisliku ja energiasäästliku sisekliima tagamiseks.

Tootegrupid
Teenused
Zehnderi sertifikaadid
Zehnderi oleme valinud oma koostööpartneriks eelkõige seetõttu, et nende plastkanali paigaldus on ääretult paindlik ja ruumi säästev, ventilatsiooniseadmetel on kõrge efektiivsuse ja niiskustagastusega soojusvahetid ning nende poolt on väga tugev tehniline tugi. Zehnderi põhilised eelised kliendi jaoks on: 5-aastane tootjagarantii terviksüsteemidele; niiskustagastusega ventilatsiooniseadmed; läbi ventilatsiooni õhu eelkütmine ja -jahutamine; torustiku paindlik paigaldusviis nii põrandatesse kui seina- ja laekonstruktsioonidesse; väikese läbimõõduga torustik (võimaldab kõrgemaid lagesid eluruumides); kollektorpõhine õhujaotus - tehnoruumist läheb igasse tuppa oma toru, mis vähendab oluliselt ruumidevahelist müra ülekandumist.
Marko
Marko Ranniku
Samtec OÜ juhatuse liige
Videotutvustus

Luhvt OÜ
Turu 51, 50106 Tartu
+372 505 7830
keimo@luhvt.ee
www.luhvt.ee

Tegevuspiirkond: Lõuna-Eesti

Luhvt OÜ pakub ventilatsiooniseadmete ja -süsteemide müüki, paigaldust ja hooldust eramajadele, korterelamutele ning suurematele hoonetele. Meie eesmärk on tagada klientidele kvaliteetne siseõhk, energiatõhusus ning optimaalne ventilatsioon. Meie eelised seisnevad mitte ainult kvaliteetsete toodete ja teenuste pakkumises, vaid ka individuaalses lähenemises igale kliendile. Me kuulame hoolikalt klientide vajadusi ja soove ning kohandame lahendused vastavalt nende konkreetsetele tingimustele.

Tootegrupid
Teenused
Zehnderi sertifikaadid
Zehnder on globaalselt tuntud ja usaldusväärne ettevõte, millel on pikaajaline kogemus ventilatsioonivaldkonnas. Zehnderi tooted on kvaliteetsed ja innovatiivsed, mis pakub mitmekülgseid lahendusi ventilatsioonisüsteemide rajamiseks.
Luhvt1
Keimo Jaansalu
Luhvt OÜ müügijuht
Videotutvustus

Comfort Systems OÜ
+372 5620 6655
info@comfortsystems.ee
www.comfortsystems.ee

Tegevuspiirkond: üle Eesti

Müüme ja paigaldame Zehnderi eramajade ventilatsioonilahendusi. Projekti puudumisel koostame teie eramule sobiliku lahenduse ja teostame paigalduse. Alati on võimalik pakutud lahendus soetada ja ise paigaldada. Meie poolt paigaldatud terviklikele lahendustele anname pikendatud garantii 5 aastat.

Tootegrupid
Teenused
Zehnderi sertifikaadid
Zehnderi ventilatsioonilahendused on terviklikud, hõlmates kõike alates seadmest ja torustikust kuni plafoonide ning välisrestideni välja. Kogu ventilatsioonilahendus ühelt tootjalt, mis on mõeldud toimima ilma probleemideta pikka aega. Zehnder pakub kõrgel tasemel järelteenindust ja head hinna-kvaliteedi suhet.
Ott Ojamäe
Comfort Systems OÜ juhatuse liige
Videotutvustus

Aero Grupp OÜ
Meistri 16, 13517 Tallinn / Turu 34b, 51004 Tartu
+372 5592 1387
allar@aerogrupp.ee
www.aerogrupp.ee

Tegevuspiirkond: üle Eesti

Aero Grupp OÜ pakub põhiliselt järgmiseid teenuseid:

  • renoveeritavate kortermajade ventilatsioonitööd, ventilatsioonisüsteemide ehitus
  • kortermajade ventilatsiooni uuringud ja kaardistus
  • ventilatsiooni puhastus

Igapäevaselt toimetab Aero Grupis 20 inimest ning töid teostame üle Eesti. 

Rajame rekonstrueeritavatele korterelamutele uued ventilatsioonisüsteemid, pakkudes ventilatsiooni ehitusel täislahendust. Paigaldame uued ventilatsioonikanalid fassaadile, samuti vajadusel olemasolevatesse vanadesse lõõridesse. Teostame ventilatsioonitööd korterites, paigaldades sinna tuletõkkeklapid, lõppelemendid ning olenevalt projektist ka ventilatsioonikanalid. Katusele või pööningule paigaldame tavaliselt jaotuskollektorid, ventilatsioonimagistraalid ning ventilatsiooniseadmed.

Oleme ehitanud uue ventilatsioonisüsteemi rohkem kui 50-le kortermajale. Väga paljudes projektides kasutame just Zehnderi ventilatsioonilahendusi.

Tootegrupid
Teenused
Zehnderi sertifikaadid
Zehnderi oleme valinud oma partneriks nende toodete kvaliteedi ja paigaldustehnoloogia põhjal. Suhtlus Zehnderi esindajatega on olnud meeldiv, sujuv ning konstruktiivne. Hinnapakkumised koostatakse samuti põhjalikult ning arvestatakse just konkreetse projekti eripärasid. Meile meeldib ka see, et põhilised tooted on koguaeg laos olemas. Sertifitseeritud paigalduse partneritena saame pakkuda ka 5-aastast garantiid.
Allar Needo
Aero Grupp OÜ müügi- ja projektijuht
Oleme siin, et aidata.

Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.