fbpx

  Registreeru seminarile

  Zehnderi jahutus- ja küttelahendused

  Zehnder ventilatsiooniseadmete võimalikud jahutuse ja kütte lisaseadmed.

   

  Maaküte Õhk- vesi soojuspump Gaasi-/ pelleti küte

   

   

  Zehnder ComfoCool

  3*

  3*

  Zehnder ComfoFond-L

  1*

  Zehnder ComfoPost

  2*

  2*

  Soovitus vastavalt hoones kasutatavale küttevarustuse liigile:

  1* ComfoFond- L koos maasoojuspumbaga.

  Maasoojuspumba pinnasekollektor ühendatakse “rööbiti” ComfoFond-L seadmega, mis lubab kasutada pinnase energiat suviseks passiivseks jahutamiseks ja talviseks eelkütteks. Ventilatsiooniseade Comfoair Q juhib Comfofond-L seadet 5-ööpäeva keskmise välisõhutemperatuuri järgi, mõõdetuna pärast Comfofond- L soojusvahetit. Efekt on suurim koos entalpia (ERV) soojusvahetiga varustatud ventilatsiooniseadmega. ComfoFond- L võib ühendada ka eraldi oma pinnasekontuuriga maasoojuspumbata. Pinnasekontuuri pikkuseks on sõltuvalt pinnase tüübist vahemikus 100 – 220 meetrit. Efekt on suurim koos entalpia (ERV) soojusvahetiga ja niiskema pinnasega.

  2* ComfoPost koos maasoojus- või õhk-vesi soojuspumbaga.

  Kui Teie soojuspump võimaldab toota ka jahutust, siis on võimalik juhtida jahutuskandja läbi ComfoPost jahutus- / järelkütte kalorifeeri. Eriti praktiline on see juhul kui kasutatakse hoones põranda või lae jahutuspaneele. Efekt on suurim koos entalpia (ERV) soojusvahetiga ventilatsiooniseadmega, juhtimislahendus on ventilatsiooniseadmest eraldiseisev.

  3* ComfoCool koos gaasi-/ pelleti või mistahes muu kütteliigiga.

  Kui hoones ei ole jahutusvarustust soojuspumba näol, on võimalik paigaldada ComfoCool lisaseade ventilatsiooniseadmele. ComfoCool sisaldab kompaktset soojuspumpa ja seda ilma igasuguse välisosata. Jahutuse juhtimine toimub läbi ventilatsiooniseadme, kus toimub liigse soojusenergia ülekanne sissepuhutavalt õhult üle heitõhule. Tekkinud jääksoojus visatakse koos ventilatsiooni heitõhuga välja. Efekt on suurim koos entalpia (ERV) soojusvahetiga ventilatsiooniseadmega.

  NB! Antud lahenduste valimisel ja projekteerimisel tuleb kindlasti arvestada ka ülejäänud hoone jahutuskoormusega!

  ComfoCool
  Link
  ComfoFond-L
  Link
  ComfoPost
  Link
  Oleme siin, et aidata.

  Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.