fbpx

  Registreeru seminarile

  Universaalsed vannitoaradiaatorid ja käterätikuivatid

  Kas oled tüdinenud märgadest rätikutest, mis ei kuiva kiiresti ja tekitavad üleliigset niiskust vannituppa? Kuidas meeldiks teile vannituba, mis on puhta ja esteetilise välimusega? Zehnderi vannitoaradiaatorite ja käterätikuivatite valik annab teie kodule uue hingamise!

  Sanitaarruumides jääb tihti tähelepanuta niiskete käterätikute kuivatamise vajadus, mis on ometi hügieeni osas äärmiselt tähtis. Mida rutem käterätik kuivab, seda vähem saavad bakterid ja mikroobid niiskes soojuses vohada ning siis polegi vaja rätikuid pärast igat vanniskäiku pesumasinasse panna. Käterätikuivati võib olla disainielemendiks või diskreetselt interjööri sulanduda.

  Zehnder Zenia

  Zehnder Zenia on rätikute soojendaja, rätikuivati, infrapunaradiaator ja lisakütteseade ühes. Minimalistliku disainiga seade sobib suurepäraselt moodsassse vannituppa. Zehnder Zenia annab kiiresti meeldivat soojust ning tagab teie vannitoas mugava kütte sõltumata keskküttesüsteemist. Pilkuköitev klaasuks näeb välja puhas ja esteetiline. Rätikud saab kuivama panna ukse taha kambrisse. Seadet on võimalik juhtida nii iOS kui ka Android telefoni äpi kaudu.

   

  Zehnder Deseo Verso

  Zehnder Deseo Verso elektriline klaasradiaator kombineerib kaasaegse disaini, erakordse mugavuse ja silmapaistva disainiga funktsionaalsuse. Seade on saadaval nii musta kui ka valge tooniga. Elegantne klaasist esikülg sobib suurepäraselt igasse vannituppa, püüab pilku ning muudab vannitoa meeldivalt soojaks. Rätikud saab riputada klaasist esikülje taha, mis jätab puhta ja esteetilise välimuse ruumile. Paigaldamise käigus saate valida, kas käterätikuivatid peaksid ulatuma vasakule või paremale, mistõttu on teil vannitoa kujundamisel maksimaalne paindlikkus. Klaasi puhastamine on imelihtne ja veepritsmed ei jää kergesti peale. Zehnder Deseo Versot on lihtne kasutada, kas radiaatori enda intuitiivse juhtpaneeli abil või mugava kaugjuhtimispuldiga.

   

  Zehnder ComfoGrid Linea

  Zehnder ComfoGrid Linea disainrestid tagavad efektiivse õhujaotuse kaasaegse disainiga. Oma elegantse välimuse ja kvaliteediga sulanduvad need võred stiilselt igasse elukeskkonda. Zehnder ComfoGrid Linea disainrestid tagavad tõhusa õhujaotuse igas eluruumis. Restide disain pakub erinevaid kasutamise võimalusi. Näiteks sobib ComfoGrid Linea ideaalselt koos Deseo Versoga. Muuda oma vannituba lõõgastavaks oaasiks, kus ruum on meeldivalt soe ning samaaegselt ka meeldivalt värske õhuga. Selle stiilne välimus teeb iga vannitoa elegantseks, samal ajal suudab ta oma diskreetse välimusega sulanduda peenelt mis tahes keskkonda.

   

   

  Zehnder Zenia
  Link
  Zehnder Deseo Verso
  Link
  Ventilatsiooni disainvõre Linea
  Link
  Oleme siin, et aidata.

  Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.