Zehnder Zenia

Zehnder Zenia on elektriline käterätisoojendi, -kuivataja, infrapunaradiaator ja võimas küttekeha kõik koos ühes seadmes. See tähendab integreeritud, minimalistliku disainiga seadet, mis
sobitub suurepäraselt moodsasse vannituppa. Revolutsiooniline Zehnder Zenia soojendusüksus annab meeldivat soojust kiiresti ning tagab teie vannitoas ülimalt mugava kütte sõltumata keskküttesüsteemist. Samal ajal saate kuivatada ja soojendada rätikuid pilkuköitval ja soojal klaasuksel. Saadaval valge või mustana.

Puutetundlik juhtpult on ergonoomiliselt sobival kõrgusel seadme ees. Seadet on võimalik juhtida nii IOS kui ka Android telefoni appi kaudu.

Sanitaarruumides jääb tihti tähelepanuta niiskete käterätikute kuivatamise vajadus, mis on ometi hügieeni osas äärmiselt tähtis. Mida rutem käterätik kuivatada, seda vähem saavad bakterid-mikroobid niiskes soojuses vohada ning siis polegi vaja rätikuid pärast iga vanniskäiku pesumasinasse panna.

Käterätikuivati võib olla disainielemendiks või diskreetselt interjööri sulanduda. On käterätikuivateid, mis töötavad sooja vee baasil, on hübriidradiaatoreid, mis kasutavad nii elektrit kui ka sooja küttevett. Uudsed konvektor tüüpi käterätikuivatid nagu Zehnder Zenia integreeritakse siseseina või mööblisse. Vannituppa kiirgab soojust kuivati esipaneelist ning vaikne peidetud ventilaator kuivatab rätikud kiiresti.

Tutvu kõikide meie eridisain radiaatoritega siin.