fbpx

  Registreeru seminarile

  Miks on oluline kasutada Zehnderi originaalfiltreid

  Ventilatsiooniseadme filtritel on väga oluline roll tervisliku siseõhu kvaliteedi tagamisel. Nii nagu tolmuimeja puhul, kui filter on ummistunud, siis seadme jõudlus väheneb ning see ei tee oma tööd nii nagu vaja. Seetõttu on väga tähtis regulaarselt oma ventilatsiooniseadme filtreid kontrollida ning neid regulaarselt vahetada. Filtrite vahetusel tuleb aga meeles pidada, et kuigi originaalfiltrid võivad olla analoogidest hinnalt mõnevõrra kallimad, siis kasu originaalfiltrite kasutamisest on oluliselt suurem. Allpool on välja toodud 7 põhjust, miks on Zehnderi ventilatsiooniseadmetes oluline kasutada originaalfiltreid.

  1. Garantii kehtivus: Zehnderi originaalfiltrite kasutamine tagab ventilatsiooniseadme garantii kehtivuse. Analoogfiltrite kasutamisel kaotab garantii kehtivuse.

  2. Ventilatsiooniseadme pikem eluiga: Zehnderi originaalfiltrid on spetsiaalselt loodud Zehnderi ventilatsiooniseadme jaoks, tagades selle optimaalseima töö  ja vähendades selliste komponentide kulumist nagu möödaviigu klapi ajam, ventilaatorid ja rõhuandurid. Originaalfiltrite kasutamisel tagate oma seadme pikema eluea.

  3. Väiksem hooldusvajadus: originaalfiltrid püüavad kinni rohkem mustust kui analoogfiltrid, mistõttu vajab teie ventilatsiooniseade vähem hooldust. Näiteks kui vahetate Zehnderi originaalfiltreid 2–4 korda aastas, vajab ComfoAir Q ventilatsiooniseade puhastamist vaid kord 4 aasta jooksul.

  Mustad-ventilatsiooniseadme-filtrid

  4. Parem siseõhu kvaliteet: Zehnderi originaalfiltrid tagavad õhu optimaalse filtreerimise. See tähendab, et teie kodu õhukvaliteet on parem ning te puutute vähem kokku õietolmu, peentolmu ja muude kahjulike osakestega.

  5. Madalamad energiaarved: originaalfiltrid tagavad optimaalseima võimaliku õhuvoolu, vältides üleliigse õhutakistuse tekkimist filtrites. Selle tulemusena ei pea seade töötama täisvõimsusel, hoides energiakulusid madalamal kui analoogfiltrite kasutamisel.

  6. Mugavam elukeskkond: tänu väiksemale õhutakistusele ja ventilatsiooniseadme tõhusamale tööle on müratase viidud miinimumini ning väljast tulev värske õhk siseneb teie eluruumidesse meeldiva temperatuuriga. Talvel on see mõnus ja soe ning suvel jahe.

  7. Täpsemad andmed: Zehnderi originaalfiltrid tagavad optimaalse õhuvoolu, mille tulemuseks on ventilatsiooniseadme andurite täpsemad näidud. See tähendab, et teil on oma kodu õhukvaliteedist parem ülevaade ja võimalikud probleemid saab kiiresti tuvastada.

  Zehnderi originaalfiltritel on palju eeliseid võrreldes analoogfiltritega. Need tagavad parema õhukvaliteedi, madalamad energiakulud, ventilatsiooniseadme pikema eluea, väiksema hooldusvajaduse ning garantii säilimise. Investeerige kvaliteetsetesse originaalfiltritesse ning tagate endale tervislikuma ja mugavama elukeskkonna ning ventilatsiooniseadme pikaajalise toimimise!

  FILTRIPOOD - Osta Zehnderi originaalfiltrid siit!
  Link
  Zehnder originaalfiltrid – Sinu tervisele mõeldes
  Link
  Zehnderi ventilatsioonist lähemalt
  Link
  Oleme siin, et aidata.

  Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.