fbpx

  Registreeru seminarile

  Zehnderi ventilatsioonirestid ja plafoonid

  Zehnder pakub terviklikku ventilatsioonisüsteemi, mis hõlmab ka ventilatsioonireste ja plafoone siseruumidesse ning ventilatsiooni välisreste.

  Ventilatsioonirestid siseruumidesse

  Meie disain ventilatsioonirestid varjavad diskreetselt õhu sissepuhke- ja väljatõmbeavad ning sobivad paigaldamiseks nii seinale, põrandale kui lakke.

  Ventilatsioonirestid on saadaval erineva viimistlusega ning need sobivad iga interjööriga. Elegantseid ja funktsionaalseid Zehnderi disain ventilatsioonireste on tunnustatud ka iF disainiauhindadega.

  Tutvu meie ventilatsioonirestide valikuga:
  Disain ventilatsioonirest Zehnder ComfoGrid Linea
  Zehnder disain ventilatsioonivõred

  Luna

  Plafoonid

  Zehnderi tootevalikusse kuuluvad ComfoValve Luna plafoonid, mille disainis on erilist tähelepanu pööratud vormile ja funktsionaalsusele. Plafoonid sobituvad igasse interjööri ning sissepuhke ja väljatõmbe plafoonide disain on ideaalselt harmoonias. Seetõttu on need plafoonid eriti sobivad näiteks elutubade ja avatud köögiga ruumide jaoks.

  ComfoValve Luna plafooni nutikas disain tagab vaikse töö ilma õhku peale puhumata ning takistab mustuse kogunemist plafooni ümber. Plafooni kuju tagab, et õhuvool liigub mööda lage või seina võimalikult kaua. Seda nimetatakse Coanda efektiks. See efekt tagab, et värske õhk jaotub ruumi ühtlaselt ning plafooni külge ega ümber ei kogune pea üldse tolmu ega mustust.

  Tutvu ComfoValve Luna plafoonidega:
  Sissepuhkeplafoon Luna S125
  Väljatõmbeplafoon Luna E125

  Ventilatsiooni välisrestid

  Zehnderi ventilatsioonisüsteemi osaks on ka ventilatsiooni välisrestid. Need on valmistatud roostevabast metallist ning sobivad erinevatesse paigaldustingimustesse.

  Tutvu meie ventilatsiooni välisrestidega:
  Zehnderi välisrestid

  Ventilatsioonirestid siseruumidesse
  Link
  Plafoonid
  Link
  Ventilatsiooni välisrestid
  Link
  Oleme siin, et aidata.

  Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.