Zehnder ComfoAir E

Uue põlvkonna ventilatsiooniseade Zehnder ComfoAir E pakub täiuslikku tasakaalu säästliku paigalduse ja väga mugava töö vahel. Zehnderi ComfoAir soojustagastussüsteemid tutvustavad juba täna tuleviku ventilatsiooniseadmeid. Zehnder ComfoAir E pakub teile turvatunde, mis ületab kõik standarditega esitatavad nõuded.

Madalaimad müranäitajad – Zehnder ComfoAir E on madalaimate müranäitajatega projektipõhine ventilatsiooniseade turul. Äärmiselt vaikne heli saavutatakse elu- ja magamisruumides. Tänu sellele on võimalik hõlpsasti täita esitatud ehituseeskirjad ja tagada üldine klientide rahulolu.
Parimad energiatõhususe näitajad – tänu uusimale tehnoloogiale, mida kasutatakse soojusvahetites ja ventilaatorites, vähendatakse energiakulusid 34% võrreldes tavaliste soojustagastustega ventilatsiooniseadmetega.
Ideaalne projekti lahendus –  tänu lihtsale paigaldusele ja kiirele kasutuselevõtule on teil sekunditega olemas optimaalselt funktsionaalne ventilatsioonisüsteem. Veelgi enam, äärmiselt vaikne müratase ja erakordselt madalad energiakulud muudavad Zehnder ComfoAir E ideaalseks lahenduseks teie projektiäris: kõrge jõudlus, samal ajal madalad paigaldus- ja jooksvad kulud.

Seadmele on omistatud Passiivmaja sertifikaat

Õhuvooluhulk (m³/h) kuni 350 (150Pa)
Energiatagastus (%) vastavalt PHI 89
SFP (W/(m³/h)) 0,24
Kaal (kg) 40
Suvine möödaviik (bypass) Jah
Soojusvaheti Vastuvoolu plaatsoojusvaheti / niiskustagastusega vastuvoolu plaatsoojusvaheti (entalpia)
Passiivmaja sertifikaat Zehnder ComfoAir E 350 Passiivmaja sertifikaat
Juhtimine Integreeritud puutetundlik kontroller ja 3-astmeline regulaator 0-10V sisendid