Pinnase soojusvaheti ComfoFond-L Q ST/TR
Pinnase soojusvaheti ComfoFond- L võimaldab kasutada ära tasuta maapinnas leiduvat soojust ventilatsiooniseadme õhuvõtu talviseks eelsoojendamiseks ning suviseks eeljahutamiseks. Seadmesse on ühildatud A+ klassi tsirkulatsiooni pump, suure soojusvahetuspinnaga vedelik/õhk soojusvaheti ning vajalikud täite ja kaitsegrupid koos temperatuurianduriga.
Olenevalt õhuvooluhulgast on vajalik ühendada 80….200 m pinnasekontuuri toru, 1..1,5m sügavusele maapinda.
Võimalik on seade ühendada ka rööbiti maasoojuspumba kollektoriga.
Saadaval on nii ComfoFond- L Q ST kui ComfoFond- L Q TR mudelid, ühildumaks vastavalt ventilatsiooniseadmetega ComfoAir Q 600 ST ja ComfoAir Q 350 TR/450 TR.
Kasutades ComfoFond-L eelsoojendust koos Zehnderi kõrge efektiivsusega soojusvahetitega on võimalik ka põhjamaises kliimas tagada ilma igasuguse täiendava eel- või järelkütteta ventilatsioonisüsteemi külmumisvaba töö.
Lisainfo
Tehnilised andmed
| A+ klassi tsirkulatsiooni pump | 
| Kõrge efektiivsusega vedelik-õhk soojusvaheti | 
| Kaitsegrupp ja täitmisotsad | 
| Paisupaak | 
| Kondensaadi äravool | 
| Temperatuuriandur | 
Zehnder Baltics OÜ
 Rannamõisa tee 38d, 13516 Tallinn
 KMKR EE101347594
 Reg. nr. 11892250







