fbpx

Katusekorterid Vabaduse väljak 6, Tallinn Zehnder lagiküte ja -jahutus ning ventilatsioon

Unikaalsed penthousid Tallinnas, Vabaduse väljakul väärika ajalooga majas. Ruumikad terrassid ja lummavad vaated vanalinnale ja merele. Ainulaadne asukoht südalinna elu armastavale inimesele.

Korterites lahendati küte ja jahutus Zehnder PAM laepaneelidega, mis on paigaldatud kipslagede taha. Selline lahendus tagab parima võimaliku mugavustunde nii suvel kui talvel. Ära jääb tavapäraste jahutusseadmete põhjustatav külma õhu pealepuhumine ning radiaatorid avarate akende eest. Loe täpsemalt Zehnderi lagikütte- ja jahutuse kohta siit

Kõikidesse korteritesse paigaldati Zehnderi soojustagastusega ventilatsioonisüsteemid. Torustikuna kasutati Zehnder ComfoTube plastikkanaleid, et tagada torustiku pikk eluiga ja vaikne töötamine. Ventilatsiooniseadmetena kasutati suuremates korterites Zehnderi uusimaid seadmeid ComfoAir Q, millel on ka niiskustagastusega plaatsoojusvahetid parima sisekliima saavutamiseks. Väiksemas korteris kasutati niiskustagastusega seadet PAUL Climos 200. Loe täpsemalt kasutatud lahendustest siit:

Vabaduse väljak 6 arendaja on Invego OÜ

Oleme siin, et aidata.

Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.