fbpx

Innovaatiline toruühendussüsteem

Zehnder RapidLock®

Ehituses on efektiivsus väga tähtis. Seetõttu on oluline, et paigaldusprotsessid oleksid võimalikult lihtsad. Meie Zehnderis töötame väsimatult paigaldusprotsesside lihtsustamise nimel ning esitleme uhkusega oma viimast leiutist – innovaatilist toruühendussüsteemi Zehnder RapidLock® . 

Zehnder RapidLock® – kiire, lihtne, kindel

RapidLock® võimaldab õhujaotussüsteemi kiiret paigaldamist. Toru tuleb vaid eelpaigaldatud klambriga ühendusse suruda ning kuulata, kuni käib klõps. Ning toru ongi kindlalt ja õhutihedalt ühendatud. Samuti saab RapidLock® ühendust lihtsasti lahti võtta, mis võimaldab õhujaotussüsteemi ka hõlpsasti hooldada. 

Kiire ja lihtne paigaldus- ning hooldusprotsess võimaldab kokku hoida nii aega kui raha ning kiiremini edasi liikuda järgmiste tööde juurde.

Eelised paigaldaja jaoks

  • RapidLock® ühendussüsteemiga ei ole vaja enam tihendeid määrida ning metallklambritega toimetada
  • Õhutiheda ühenduse saavutab vaid sekunditega, mis võimaldab kiiresti edasi liikuda järgmiste ülesannete juurde
  • Toru püsib kindlalt paigas isegi siis, kui see 90-kraadise nurga alla pöörata ning seda on lihtne eemaldada, puhastada ja hooldada

Ajavõit Zehnder RapidLock® ühendussüsteemiga

Zehnder RapidLock® uue ühendussüsteemi eelised

Lai valik lahendusi

Zehnder pakub laia valikut õhujaotussüsteeme, mis on kohandatud erinevatele hoonetele. Meie tooteportfellis on isoleerimata õhujaotuskanalid, isoleeritud õhujaotuskanalid, jaotuskastid, õhujaotussüsteemi tarvikud, ventilatsioonirestid (siserestid ja välisrestid), plafoonid ja disainvõred, aga ka Zehnder RapidLock® ühendusega tooted.

Vaata, mis Zehnderi tooted on saadaval RapidLock® ühendusega.

Soovite RapidLock’i kohta rohkem teada? 

Võtke meiega ühendust!

Oleme siin, et aidata.

Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.