fbpx

90% oma elust veedame me siseruumides

Milleks loobuda oma isiklikust heaolukliimast?

Õhk ei ole igal pool nii hea nagu jalutuskäigul metsas. Suletud ruumides ei kontrollita õhukvaliteeti sageli piisavalt. Siiski on just kliima siseruumides otsustava tähtsusega meie heaolutundele ja tervisele. Pöörake seetõttu oma isikliku heaolutunde huvides tähelepanu kõrgele siseõhukvaliteedile. Näiteks Zehnderi niiskustagastusega ruumi õhuvahetussüsteemiga.

Rangemad ehituseeskirjad toovad kaasa liiga õhutihedad ruumid, selle kaudu vähendatakse tugevalt värske õhu juurdevoolu ja sellest tulenevalt siseõhu kvaliteeti.

90% oma elust veedame me siseruumides. Sportimisel, töötamisel ja kodus puhkamisel.

Energiakulud järjest tõusevad. Kuid meil on siiski võimalusi, kuidas Te saate nutikalt kokku hoida….

Kliimamuutused toovad endaga kaasa ekstreemsed temperatuurid. See ei pea mõjutama teie siseõhukvaliteeti.

Kuidas toimub niiskustagastus?

Zehnderi entalpia-soojusvahetiga mugavus-ventilatsiooniseadmetega tagastate kuni 80% soojust ja täiendavalt kuni 70% niiskust. Seoses sellega jäävad talvel soojus ja niiskus ruumi, samal ajal lisatakse juurde õige kogus värsket õhku. Suvel seevastu tõmmatakse soojast, niiskest välisõhust soojus ja niiskus välja enne kui värske õhk pääseb otse majja. See energiatõhus protsess hoiab ära liiga kuiva siseõhu talvel ja liiga niiske siseõhu suvel. Zehnderi patenteeritud polümeer-membraan talitleb seejuures õhuvoolude eralduskihina. Samaaegselt takistatakse saasteainete üleminekut väljuvast õhust sisenevasse õhku. 

Lõpp liigkuivale õhule talvel
Soojus ja niiskus tagastatakse ning need jäävad ruumi.

Oleme siin, et aidata.

Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.